MÁ VLAST CESTAMI PROMĚN

1. – 28. SRPNA 2017 – Kočárovna (areál zámku v Brandýse n/L.)

MÁ VLAST cestami proměn bude instalována v Kočárovně na zámku v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi od 1. do 28. SRPNA 2017.

Otevřeno je od pondělí do pátku od 10 do 17 hodin a o sobotách a nedělích od 11 do 16 hodin.

Výstava přináší svědectví o zvelebování opomíjených míst a objektů v sídlech a krajině. O proměnách chátrajících staveb v důstojné objekty s užitečnou náplní, o zkrášlených náměstích a návsích, nádražích, sakrálních stavbách. Přispívá k posílení osobního i národního sebevědomí a k šíření dobré pověsti naší země v zahraničí.

Výstava – vcelku nebo v menších kolekcích – putuje po celé republice. Můžete se s ní setkat na veřejných prostranstvích v obcích a městech, v knihovnách a na nádražích.

Více se o výstavě dozvíte ZDE .

PLAKÁT