PUTOVÁNÍ S KOCOUREM MIKEŠEM

Projděte se s kocourem Mikešem po památkách Brandýsa a Staré Boleslavi.

Postava kocoura Mikeše provází zájemce po památkách města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav prostřednictvím dvou pracovních listů nazvaných Putování s kocourem Mikešem, které pro rodiny s dětmi připravili pracovníci Knihovny Eduarda Petišky a Oblastního muzea Praha-východ. Pracovní listy najdete na webu knihovny (www.knihovna.brandysnl.cz) nebo muzea (www.muzeumbrandys.cz). V  tištěné podobě si je můžete vyzvednout na těchto místech:

1. Knihovna Eduarda Petišky v Brandýse n. L. , Ivana Olbrachta 36
  2. Oblastní muzeum Praha-východ, Brandýs n.L., Masarykovo nám. 97
  3. Informační centrum, Brandýs n.L., Masarykovo nám. 1
  4. Kočárovna (Klub Kočár), Brandýs n.L., Zámek
  5. Knihkupectví Sylvie
  6. Knihovna Eduarda Petišky, Stará Boleslav, Na Dolíku 53
  7. Městská brána, Stará Boleslav, Nám. Sv. Václava

Vyplněné listy můžete vrátit tamtéž, budou doplněny razítky za správné odpovědi. Pokud přidáte kontakt, budou zařazeny do slosování, které proběhne v říjnu.  Můžete je také poslat na adresu knihovny: Knihovna Eduarda Petišky, Ivana Olbrachta 36, 250 1 Brandýs nad Labem – Stará Boleslav.

Máte-li chuť soutěžit, můžete si na webu knihovny a muzea stáhnout Velkou prázdninovou soutěž nazvanou Hrátky s kocourem Mikešem, jejímž cílem je přiblížit dětem doby dávno minulé. V tištěné podobě si můžete text soutěže vyzvednout v Knihovně Eduarda Petišky v Brandýse i ve Staré Boleslavi a v Oblastním muzeu Praha-východ. Odevzdat jej můžete tamtéž, lze je poslat poštou na adresu knihovny (viz výše).  Správně vyplněné soutěžní listy budou také zařazeny do slosování, jehož termín najdete koncem léta na webu knihovny, muzea a v Městských listech.  Výherci obdrží zajímavé ceny.

tisk_finalhratky_1_stranatisk_finalhratky_2_strana

tisk_finalmikesboleslav_new_1_stranatisk_finalmikesboleslav_new_2_strana