Výstava MÁ VLAST cestami proměn – již popáté v Kočárovně (3.-19. 8. 2018)

Prázdninovou stálicí se v našem dvouměstí stala putovní výstava Má vlast cestami proměn. Ani letošní léto nebude výjimkou. Od 3. do 19. srpna máte možnost si prohlédnout národní putovní výstavu v prostorách Kočárovny v areálu zámku. Výstava mapuje snahy o zvelebení mnoha krásných míst a objektů v sídlech nebo krajině naší vlasti. Podrobné informace najdete na adrese: www.cestamipromen.cz. Pojďme se společně zastavit v naší uspěchané době a obdivujme, jak lidé dokáží pozvednout z popela chátrající stavby, které poté hrdě ponesou své poselství i dalším generacím. Do letošního ročníku se přihlásily „proměny“ dvou objektů, které máme v nedalekém okolí. Jedná se o zrekonstruovanou kapli sv Anny v Panenských Břežanech a obnovenou sochu sv. Václava ve Dřísech.

ma-vlast_2018_vystava_final