Gen. Ing. Andor ŠÁNDOR – Jak bezpečný je svět, ve kterém žijeme?

JAK BEZPEČNÝ JE SVĚT, VE KTERÉM ŽIJEME? –  VYPRODÁNO 

!!! Z DŮVODU VELKÉHO ZÁJMU JE BESEDA PŘESUNUTA DO DIVADELNÍHO SÁLU BRANDÝSKÉHO ZÁMKU !!!

Zveme Vás na besedu a autogramiádu knih Gen. Ing. Andora ŠÁNDORA, která se uskuteční 10. dubna 2019 v sále Oblastního muzea Praha – východ od  18.30 hodin. Vstupné 80 kč.
Vstupenky pouze v předprodeji !

Pořadatel si vyhrazuje právo, v případě velkého zájmu, přesunout akci do Divadelního sálu brandýského zámku.

Generál Ing. Andor Šándor, bývalý náčelník vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní poradce je známý především z médií, kam je často a pravidelně zván, jako špičkový odborník, se schopností analyzovat mezinárodně bezpečnostní problematiku. Je autorem mnoha odborných prací na téma bezpečnosti. Předává své znalosti a zkušenosti rovněž jako lektor mladší generaci a dalším zájemcům na přednáškách,  nebo besedách. Přednášel mimo jiné na Oxford University, University of New York in Prague, Prague Security Study Institute, VŠE v Praze či na Univerzitě Karlově. Účastnil se také konferencí o krizovém řízení (T-Soft, Tovek a další).

Knižně vyšly jeho paměti Čeká nás pohroma?, které nesou podtitul – životní příběh generála tajné služby. Gen. Ing. Šándor své vzpomínky zpestřuje ostrými úvahami, historickými obrazy, někdy až ironickými komentáři a výhledy do možná dost nebezpečné budoucnosti. Další kniha, Jak přežít nejen teroristický útok, je souhrn pravidel, díky kterým lze zvýšit šance na přežití v nebezpečných situacích. Třetí kniha, Planeta Země – Kruté místo k žití, vyšla v polovině listopadu 2018 a zabývá se celosvětovými problémy, v historickém kontextu. Tuto knihu si budou moci zájemci zakoupit po besedě, na kterou naváže také autogramiáda.

brandys_as_10_4_ah-page-001