ZMĚNA TERMÍNU !!! ČERNOBYL – spící peklo: přednáška přesunuta na 23. ZÁŘÍ 2020 !!!

V minulém roce rozpoutal stejnojmenný seriál HBO  velkou vlnu zájmu o havárii v ukrajinském Černobylu, která je rozsahem následků nejhorší v dějinách jaderné energetiky. Cestovatel Tomáš Kubeš nás provede městem duchů Pripjať i okolím, které je dodnes zakázanou zónou. Zachytil pro nás smutná svědectví po více jak 33 letech od havárie. Přednášku s promítáním chystáme na úterý 21. dubna 2020   STŘEDU 23. ZÁŘÍ od 19:00. Přednáška proběhne v Divadelním sále na brandýském zámku. Vstupné 50 Kč. Předprodej vstupenek bude probíhat od 12. února v Knihovně Eduarda Petišky, na pobočce knihovny ve Staré Boleslavi, v Informačním centru a na pokladně muzea.

Prodané vstupenky zůstávají v platnosti !!!

Pokud by někdo chtěl zakoupenou vstupenku vrátit, může tak učinit na prodejním místě, kde vstupenku zakoupil a budou mu vráceny peníze. Momentálně však musíte vyčkat do otevření prodejních míst – Informační centrum, knihovna i muzeum jsou do odvolání uzavřeny.

cernobyl_zari