ČTENÍ s Jindřiškou VITVAROVOU

Ve středu 4. března od 18:30 hodin  zveme na autorské čtení brandýské rodačky, pedagožky Jindřišky Vitvarové roz. Baumrukové. Nedávno vyšla její druhá kniha veršů a fotografií inspirovaných přírodou. Kniha je oslavou všeho živého, co nás obklopuje . Je vyznáním se z lásky k oné zvláštní a tajemné říši stromů, rostlin, brouků či ptactva. Nešetří obdivem ke krásám přírody a krajiny. Je plna pokory a úcty ke světu, ale také údivu nad jeho rozmanitostí. Stačí jen chtít a všední věci se změní v tajemné, vzácné a neobyčejné… Čtení s projekcí fotografií autorky proběhne ve studovně naší knihovny (Ivana Olbrachta 36). Vstup je zdarma. Rezervace míst na tel.: 326 907 220 nebo na e-mailu: info@knihovna.brandysnl.cz.

vitvarova_04_03_20220_plakat_final1