Výstava MÁ VLAST cestami proměn – putovní výstava v Kočárovně (4. – 26. srpna 2020)

Národní putovní výstava Má vlast cestami proměn má v Kočárovně dlouholetou tradici. Letošní léto bude hostit naše město tuto výstavu již posedmé.  Prohlédnout si ji můžete od 4. do 26. srpna. Výstava se snaží zmapovat snahy o opravu či jiné zušlechtění různých míst a objektů v naší krásné vlasti. Doufáme, že se výstava stane impulsem pro další, kterým není osud míst v krajině či sídlech lhostejný. Podrobné informace najdete na adrese: www.cestamipromen.cz. Pojďme se společně zastavit v naší uspěchané době a obdivujme, jak lidé dokáží pozvednout z popela chátrající stavby, které poté hrdě ponesou své poselství i dalším generacím.