Brain&Breakfast: 25. listopadu 2021 – INSPIRACE BAŤA – Gabriela KONČITÍKOVÁ

Omlouváme se, akce ve studovně zrušena z důvodu opatření proti šíření Covidu-19.   

PŘENOS LZE SLEDOVAT Z DOMOVA !!!  

Stačí se ZDARMA  zaregistrovat  a následně připojit pod tímto  odkazem . 

———————————————————————————————————————————-

 plakat

Dopřejte si ranní šálek inspirace.

25. 11. 2021 v 8:30 proběhne další inspirativní snídaně. Připojili jsme se k projektu Brain&Breakfast. Snídaně jsou protiváhou zkratkovitosti zpráv, které se k nám dostávají přes sociální sítě nebo televizi. Ukazují, že svět je ve skutečnosti mnohem barevnější, zajímavější a optimističtější, než by se mohlo zdát. Inspirují k tomu, že každý z nás může něco významného dokázat. Snídaně se konají zpravidla jednou měsíčně prostřednictvím živého streamu z Magenta Experience Center Praha.

25. LISTOPADU 2021:   INSPIRACE BAŤA – jak být silnější a šťastnější podle životních zásad Tomáše Baťi – Gabriela KONČITÍKOVÁ

Pro všechny baťovské principy platí jedno společné – jsou založeny na tzv. selském rozumu. K jejich začlenění do vlastního života nepotřebujete žádné výjimečné předpoklady. Základem je vlastní odhodlání a touha být lepší, mít kvalitnější vztahy, více času sám na sebe, své koníčky i rodinu.

Odkaz Tomáše Bati ale nestačí pouze studovat a číst, ten se musí žít. V přednášce Gabriela přiblíží baťovskou filozofii a její fungování v každodenním životě.

Gabriela KONČITÍKOVÁ

Gabriela Končitíková je projektová manažerka Nadace Tomáše Bati, lektorka a spisovatelka odkazu filozofie Baťa, autorka projektu Inspirace Baťa. Čtrnáct let se věnuje studiu odkazu Baťa, je autorkou deseti baťovských knih. V Nadaci Tomáše Bati působí od roku 2016, v rámci své odborné činnosti se věnuje možnostem aplikace Systému řízení Baťa do současného podnikatelského prostředí. Její lektorská činnost je zaměřena na specifické časti Systému řízení Baťa, Baťovský leadership a Soustavu řízení Baťa obecně. Její poslední kniha s názvem Inspirace Baťa nabízí čtenáři návod, jak začít s baťovinami ve vlastním životě.

VIDEOPOZVÁNKA