Brain&Breakfast: 20. ledna 2022 – BAKTERIE DO KAŽDÉ FIRMY – Josef LHOTSKÝ

Omlouváme se, akce ve studovně zrušena z důvodu opatření proti šíření Covidu-19.

PŘENOS LZE SLEDOVAT Z DOMOVA !!!  

Stačí se ZDARMA  zaregistrovat  a následně připojit pod tímto  odkazem . 

———————————————————————————————————————————-

Dopřejte si ranní šálek inspirace.

20. 1. 2022 v 8:30 proběhne další inspirativní snídaně. Připojili jsme se k projektu Brain&Breakfast. Snídaně jsou protiváhou zkratkovitosti zpráv, které se k nám dostávají přes sociální sítě nebo televizi. Ukazují, že svět je ve skutečnosti mnohem barevnější, zajímavější a optimističtější, než by se mohlo zdát. Inspirují k tomu, že každý z nás může něco významného dokázat. Snídaně se konají zpravidla jednou měsíčně prostřednictvím živého streamu z Magenta Experience Center Praha.

plakat20. LEDNA 2022:    BAKTERIE DO KAŽDÉ FIRMY – Josef LHOTSKÝ

Ať jste start-up nebo korporát, měli byste (a do budoucna zcela jistě budete muset) umět fungovat velmi flexibilně. Klíčem k úspěchu bude schopnost rychle se adaptovat, velmi dobře prioritizovat a v neposlední řadě podporovat networking, spolupráci a spolutvorbu napříč jednotlivci, týmy, celou organizací i firmami jako takovými.

Dobrá zpráva pro vás: bakterie tohle všechno dělají už čtyři miliardy let. A rády poradí.

Josef Lhotský

 

Josef Lhotský se věnuje splétání a rozplétání příběhů, z nichž nejvíc miluje ten největší: evoluci. Vystudoval teoretickou a evoluční biologii, ale zabrousil i do filosofie a dějin vědy. Jeho specializací jsou symbiotické vztahy, spolupráce a vzdělávání. Podílel se na 12 knihách, vyučoval na PřF UK, FSS MU a FF UP, účastnil se řady vzdělávacích projektů, byl členem redakční rady časopisu Vesmír a osm let hrál ochotnické divadlo.

Od roku 2015 pracuje v korporátní sféře (bankovnictví, telekomunikace), z toho poslední roky jako agilní kouč, nadšený lektor a tvůrce netradičních workshopů.

VIDEOPOZVÁNKA