ČTENÍ NA LABI 2022

!!! POZOR – ZMĚNA ČTECÍHO MÍSTA!!!
Z bezpečnostních důvodů nebude letos čtecí místo v bývalém zámeckém pivovaře. Pan Karel Voříšek bude číst v zasedací síni MÚ – Ivana Olbrachta 59/2, 1. patro.
Omlouváme se za případné komplikace.

Po vydařeném loňském ročníku je tady letošní ČTENÍ NA LABI.  Opět spojíme procházku po našem krásném dvojměstí s interpretací ukázek literárních děl. Letos bude znovu při této příležitosti otevřen bývalý zámecký pivovar, dále prostory Oblastního muzea Praha – východ a nového archivu městského úřadu. Navštívíme i Rudolfinku a Límanovu vilu ve Staré Boleslavi.
Na pěti stanovištích nás čekají vybrané fejetony Stanislava Rudolfa, které přednesou Saskia Burešová, Karel Voříšek a ředitel místního muzea Vlastislav Janík. V Límanově vile a archivu městského úřadu se můžeme těšit na autorská čtení Lidmily Kábrtové a Terezy Límanové.
Všechny příznivce ČTENÍ NA LABI srdečně zveme v pátek 24. ČERVNA 2022.

cteni-na-labi_2022_plakat_final_bez-pivovaru