Brain&Breakfast: 13. října 2022 – ČERNOBÍLÁ CESTA – Obonete S. UBAM

PŘENOS SLEDUJTE Z DOMOVA !!!  

Stačí se ZDARMA  zaregistrovat  a následně připojit pod tímto  odkazem . 

———————————————————————————————————————————-

Dopřejte si ranní šálek inspirace.

13. 10. 2022 v 8:30 proběhne další inspirativní snídaně. Připojili jsme se k projektu Brain&Breakfast. Snídaně jsou protiváhou zkratkovitosti zpráv, které se k nám dostávají přes sociální sítě nebo televizi. Ukazují, že svět je ve skutečnosti mnohem barevnější, zajímavější a optimističtější, než by se mohlo zdát. Inspirují k tomu, že každý z nás může něco významného dokázat. Snídaně se konají zpravidla jednou měsíčně prostřednictvím živého streamu z Magenta Experience Center Praha.

13. ŘÍJNA 2022:    ČERNOBÍLÁ CESTA – Obonete S. UBAM

Co vše vás může potkat, když se rozhodnete odejít z Česka a vydáte se žít do lůna Afriky? Stojí hledání kořenů a identity vůbec za to? Jak se žije lidem, kteří dostali do vínku kulturní a etnickou dvojjakost? Proč se míšenci často cítí jako cizinci v obou zemích původu svých rodičů a jak moc skutečně touží po sounáležitosti a kulturní celistvosti? V čem jsou si jejich osudy podobné a proč je jejich snaha zapadnout marná? Nejen o černobílé rozpolcenosti bude v Brain&Breakfast hovořit český spisovatel, podnikatel, právník a nigerijský kmenový král, Obonete S. Ubam.

Kdo je Obonete S. UBAM?

Obonete S. Ubam je český spisovatel, podnikatel, právník a nigerijský kmenový král. Působil na oddělení zahraničních styků Ministerstva obrany, kde pracoval jako protokolární tlumočník kabinetu ministra a poradce Hlavního inspektora ochrany lidských práv v rezortu obrany. Stal se spoluzakladatelem a předsedou Ligy etnických menšin ČR. V Nigerii převzal na několik let vedení rodinné firmy a správu fondu nemovitostí. V současné době žije ve Španělsku. Napsal několik knih, například oceněný titul Náš černobílý svět.

VIDEOPOZVÁNKA

plakat_crenobila-cesta_obonete_s_ubam_13_10_2022