Rezervace dokumentů

REZERVACE KNIH

Pro registrované čtenáře

Vyhledejte v našem on-line katalogu požadovanou knihu. Pokud je vypůjčena, je možné si ji rezervovat.
Po stisknutí tlačítka „Rezervuj“ vyplňte následující formulář. Číslo průkazky a PIN jsou stejné jako údaje pro přihlášení do konta čtenáře. Nezapomeňte vyplnit oddělení, ve kterém chcete knihu rezervovat, v případě více možností vyberte jednu. Následně lze rezervaci sledovat ve Vašem kontě čtenáře.
Po vrácení knihy bude čtenář informován o možnosti jejího vyzvednutí. Kniha bude nachystána 10 dní, poté bude vrácena do fondu/postoupena dalšímu čtenáři.

Rezervovat knihu, která je v knihovně nebo objednat knihu z depozitáře:

Knihy, které nejsou půjčené nebo knihy uložené v depozitáři, je možné zamluvit telefonicky, mailem (viz Kontakty) nebo pomocí formuláře níže. Rezervovat jakoukoliv knihu (i tu půjčenou) prostřednictvím níže uvedeného formuláře si mohou i nečtenáři. Ti však nevyplní pole Čtenářské číslo žadatele.  O připravení dokumentu  bude žadatel informován prostřednictvím poskytnutého kontaktu. Kniha bude nachystána 10 dní, poté bude vrácena do fondu/postoupena dalšímu čtenáři. Knihy z depozitáře budou pro uživatele přichystány 2. pracovní den od objednání.

Rezervovat knihu, která je v knihovně

Autor knihy*
Název knihy*
Žadatel*
Čtenářské číslo žadatele
Je-li kniha na obou místech, napište, kde si ji vyzvednete (Brandýs, Boleslav)
Kontaktní údaje telefon, e-mail, adresa*

* Doplňte povinná pole